Spordiklubi Juku indiacameeskond alustas Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeriat edukalt

Indiaca 2018. aasta Eesti meistrivõistluste esimeses poolfinaalmängus kohtusid, pühapäeval 1. aprilill Tõrvandis põhiturniiri kolmas meeskond Telia SK Tartu ning Alatskivi spordiklubi Juku meeskond. Pingelises, närvilises ja tehnilise praagiga mängus suutis Juku meeskond edu haarata ning kaks esimest geimi võidukalt lõpetada. Kolmandas geimis käis punkt-punkti heitlus viimaste hetkedeni, kuid vastane Telia SK Tartu mängis viimaseid punkte edukamalt ja võttis magusa geimivõidu 29:27. Neljandas geimis spordiklubi Juku meeskonnal asjad kuidagi ei õnnestunud ja nii kaotati ka neljas geim ehk vastu tuli minna otsustavale viiendale geimile. Otsustavas geimis oli Juku meeskond seisuni 7:8 taga, kuid pärast pooltevahetust pandi jõuvahekorrad maksvusele ning võideti viimane geim 15:8 ehk pärast pooltevahetust vastastele ühtegi punkti ei kingitud. Alatskivi spordiklubi Juku meeskond alustas seega poolfinaalseeriat esimese mängu 3:2 võiduga ning finaalikohta otsustav teine poolfinaalmäng toimub spordiklubi Juku koduväljakul Vara kogukonnakeskuses laupäeval 14. aprillil kell 12:00.
Alatskivi spordiklubi Juku meeskonnas Eesti meistrivõistlustel mängivad Alari Ainsoo, Meelis Kall, Kaupo Mets, Viljar Kook, Renet Eres, Martin Vahi, Ahto Orav, Neeme Lõhmus ja Tarmo Eres.