I Peipsiääre valla Suvemängudelt teenis võitja rändkarika  spordiklubi Juku võistkond

Värskelt renoveeritud Vara staadion ja selle ümbrus võõrustas pühapäeval 17. juunil  Peipsiääre valla esimesi suvemänge. Sooja suveilmaga tuli Varale erinevatel võistlusaladel osalema ligikaudu 100 võistlejat, kes võtsid omavahel mõõtu nelja erineva võistkonna koosseisus. Esindatud olid lisaks võõrustaja Vara võistkonnale veel Pala, Kallaste ning spordiklubi Juku võistkond. Kokku võisteldi ja medaleid jagati 12 alal: lühimaajooksud, kaugushüpe, kuulitõuge, teatejooks, jalgpall, võrkpall, discgolf, laskmine, viskekiirusvõistlus, tänavakorvpall, teatevõistlus lastele ja traktori rehvi kantimine võistlus.
Sarnaselt talimängudele saavutas üldvõidu ja viis Peipsiääre valla Suvemängude rändkarika aastaks hoiule spordiklubi Juku võistkond, kes edestas teise koha saavutanud Vara võistkonda 21 punktiga, vastavalt saavutasid võitjad kokku 226 punkti ja Vara võistkond teisena 205 punkti. Järgnevate kohtadel olid punktivahed juba suuremad ning kolmanda koha punktid teenis kokku seitsmel võistlusalal osalenud Pala võistkond 114 punktiga ning neljanda kohaga lõpetas Kallaste võistkond, kes saavutas oma üldtabeli 17 punkti jalgpallis välja mängitud II koha eest. Esikohti korjas aladelt enim spordiklubi Juku võistkond, kes edestas teisi lühimaajooksus, kaugushüppes, kuulitõukes, käsipalli kiirusvisetel, discgolfis, korvpallis, teatevõistlusel ning traktori rehvi kantmises. Kolm esikohta saavutas Vara võistkond teatejooksus, jalgpallis ja laskmises. Pala võistkond noppis väärtusliku alavõidu võrkpallis. Järgmise aasta 2019. aasta tali- ja suvemängudel kindlasti konkurents tiheneb, sest suurema koosseisuga on lubanud osaleda Kallaste ning tänavu vaatleja rollis olnud Kolkja võistkond.
Käesoleval suvel aga osaleb Peipsiääre vald oma koondvõistkonnaga reedel ja laupäeval 10.-11. augustil Värskas 35. Peipsi Suvemängudel.

TULEMUSED
PILDID   (fotod: Viktoria Arro)

Eelmine
Spordiklubi Juku käsipallipoisid jäid hooaja viimasel minikäsipalli võistlusel esikolmikust napilt välja
Järgmine
Spordiklubi Juku käsipallipoisid alustasid rannakäsipalli meistrivõistlusi Põlva etapi III kohaga