Augustikuu viimase päevaga lõppes Alatskivi Sportlike Kolmapäevade suvine pereüritustesari

Kolmapäeval, 31. augusti õhtupoolikul kogunesid maastikurattasõitjad Alatskivi lossi juurde, et minna Alatskivi esimesele maastikuratta krossisõidu rajale. Võistlejaid kogunes starti 23 ning esimesena olid võistlustules eelkooliealised lapsed, kellel tuli läbida 1km pikkune rada ning kõige kiiremini läbis selle Robin Reimann ajaga 3,48. Teisena tuli üle finišijoone Daisy Noormägi ja kolmandana Andro Vares. Teisena anti starti nii 7.-10. aastastele kui ka 11.-14. aastastele, noorematel tuli läbida 3km ning vanematel 6km. 7.-10. poistest võitis sõidu Sebastian Sildver, ajaga 7,50. Teisena jõudis finišisse Alvar Must, kes edestas napilt klassivenda Martin Nikitkinit, temale siis kolmas koht. 11.-14. poiste seas võidutses Siim Noormägi, Renaldo Tatteri ees.
Täiskasvanutel tuli läbida 10km ning naistest oli ainukesena stardis ja finišis Kerli Rajaste ajaga 22,12. Meestest võttis oma järjekordse etapi võidu Rein Vares ajaga 18,30, kes edestas teiseks tulnud Veiko Kooki ja kolmandana lõpetanut Lembit Uibot.
Alatskivi pereüritustesari Sportlikud Kolmapäevad on selleks aastaks lõpetanud, täname kõiki vapraid osalejaid ja emotsionaalseid pealtvaatajaid ning loomulikult tublisid abistajaid, kes kõik sarja toimimiseks oma panuse andsid.

TULEMUSED
PILDID (fotod: Reet Kruup)

Eelmine
Päikseline ja soe augustikuu ilm hõrendas tänavuse Alatskivi Tänavakossu osalust
Järgmine
Alatskivi SK Juku käsipallipoisid saavutasid TERE Miniliiga võistlussarjas Põlva etapil väga tubli II koha