Alatskivi käsipallurid kogesid Põlva etapil heitlikke ilmaolusid

Alatskivi väikesed käsipallurid osalesid teisel Eesti meistrivõistluste rannakäsipalli etapil, seekord 30. juulil Põlvas. Kui kokku osales, 55 võistkonda, siis 2005 aastal ja hiljem sündinud poiste vanuses oli seekord vihmases Põlvas osalemas 10 võistkonda, nende seas ka Alatskivi spordiklubi Juku kaks võistkonda.
Alatskivi Juku 2 alustas päeva kohe esimese mänguga Alatskivi etapi võitja Põlva SK 1 vastu. Tugevatele põlvakatele seekord vastu ei saadud ning mäng kaotati 0:2. Alatskivi teine võistkond sai aga päeva esimeses mängus võidurõõmu tunda Aruküla SK võistkonna vastu, keda võideti 2:0. Alagrupi mängudes oli veel mõlemal võistkonnal võimalus vihmast märgades tingimustes vastaseid alistada, aga pingelistes ja tasavägistes mängudes jäi veel kogemusestest ja mängijatarkusest puudu ning tuli vastu võtta napid kaotused. Kohamängudes läks 7.-8. koha peale mängima Alatskivi spordiklubi Juku 1 võistkond ning alustas mängu hästi ja võitis esimese poolaja. Teine poolaeg hakkas aga väsimus kimbutama ning eksiti ise rünnakul ning kaitsesse tagasi enam ei jõutud joosta, mis tagas vastaste Valga Kävali võidu. Edasi tuli sooritada rannakäsipalli "jooksud", kus osutus samuti edukamaks vastasvõistkond Valgast ning tulemuseks esimesele võistkonnale 8. koht. Alatskivi Juku 2 võistkond kohtus oma kohamängus 9.-10. kohale Aruküla spordiklubi võistkonnaga ning mäng algas sarnaselt esimese võistkonna mänguga edukalt, kus esimene pooaeg võideti vastast suhteliselt kindlalt. Teisel poolajal ja samuti "jooksudes" tunnistati aga vastase paremust ning seega leppis Alatskivi spordiklubi Juku 2 võistkonda Põlva etapil 10. kohaga.
Alatskivi spordiklubi Juku võistkondades mängisid Mari Kivitalu, Marta-Miina Noormägi, Kristin Vagula ning poisid Uku Suursild, Alvar Must, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Kaur Kruusaauk, Mathias Alois Katsan, Ivan Artamonov, Anton Pašenkov, Kaspar Timusk, Kristjan Heinla, Hugo Eduard Teras ja Venriko Vulf.
Järgmine ja ühtlasi rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste viimane etapp toimub 6. augustil Viljandi järve ääres.

TULEMUSED
PILDID
(fotod: Siret Vagula, Peeter Vagula)

Eelmine
Spordiklubi Juku noored käsipallurid osalesid rannakäsipalli 2016. aasta Eesti meistrivõistluste kodusel etapil
Järgmine
Alatskivi indiacanoored naasesid kodustelt Juunorite Maailma karikavõistlustelt erinevate medalitega